Rekrutacja na studia podyplomowe

Rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Zapisy na poszczególne kierunki studiów możliwe są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 pod numerem telefonu +48 361 70 30 lub adresem mailowym: studiapodyplomowe@uthrad.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą* studiów podyplomowych na rok akademicki 2021/22.

* uruchomienie studiów podyplomowych z danego zakresu uwarunkowane jest zgłoszeniem się wymaganej liczby kandydatów

Wydział Ekonomii i Finansów:

• Innowacyjne zarządzanie biznesem,
  • Psychologia biznesu,
  • Rachunkowość i podatki,
  • Zarządzanie podmiotami leczniczymi.

Wydział Filologiczno-Pedagogiczny:

• Business English,
  • Business German,
  • Diagnoza i Terapia Pedagogiczna,
  • Wczesne nauczanie języka angielskiego,
  • Przygotowanie do wykonywania zawodu nauczyciela.

Wydział Mechaniczny:

• Drukowanie 3D,
  • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • Odnawialne Źródła Energii (prowadzone wspólnie z Wydziałem Transportu, Elektrotechniki i Informatyki).

Wydział Prawa i Administracji:

• Akademia administracji – prawo, finanse i zarządzanie w administracji,
  • Gospodarka przestrzenna i zarządzanie nieruchomościami,
  • Prawo i zarządzanie w biznesie.

Wydział Transportu, Elektrotechniki i Informatyki:

• Akademia biznesu UTH,
  • Interoperacyjność i ocena bezpieczeństwa systemów,
  • Obsługa logistyczna przedsiębiorstw.

Więcej informacji stronie: https://studiapodyplomowe.uniwersytetradom.pl/