Rekrutacja uzupełniająca na KIERUNEK LEKARSKI (studia niestacjonarne)

Informujemy, że została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na kierunek LEKARSKI, studia NIESTACJONARNE jednolite magisterskie.

Rekrutacja uzupełniająca prowadzona będzie do dnia 20 października 2021 r. do godziny 15.00.

Jest to termin, do którego należy się zarejestrować w Systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (www.sirk.uniwersytetradom.pl), wnieść opłatę rekrutacyjną i złożyć wymagane dokumenty w Centralnym Punkcie Informacji.

Centralny Punkt Informacji
(pon.-pt. 7.30- 15.30)