Rektor UTH w Radomiu na kadencję 2020-2024

Prof. dr hab. SŁAWOMIR IRENEUSZ BUKOWSKI
obecny Prorektor ds. rozwoju kadry i współpracy z zagranicą
wybrany został w dniu dzisiejszym, tj. 27 maja 2020 roku
Rektorem Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu na kadencję 2020-2024

Prof. Bukowski był jedynym kandydatem na Rektora UTH Radom wskazanym przez Radę Uczelni w dniu 18 maja br. Uzyskał w pierwszej turze głosowania poparcie wszystkich Elektorów obecnych i uprawnionych do głosowania w dniu dzisiejszym (46 głosów za kandydaturą).

Akt stwierdzający wybór na funkcję Rektora UTH Radom na kadencję 2020-2024 wręczył nowemu Rektorowi Pan dr hab. inż. Andrzej Krzyszkowski, prof. UTH Rad. – Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej.

Rektorowi – Elektowi serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości i siły w pełnieniu tej zaszczytnej, ale i niełatwej funkcji.