Ruszyła rejestracja elektroniczna kandydatów na studia na rok akademicki 2020/2021

Szanowni Maturzyści, drodzy przyszli studenci,

Możecie już rejestrować się w naszym systemie elektronicznym dostępnym pod adresem: www.sirk.uniwersytetradom.pl .To początek drogi, która prowadzi do indeksu w naszej uczelni.

Pozostałe daty dostępnego tutaj  harmonogramu, będą dostosowane do terminarza tegorocznych matur, tak aby każdy kandydat miał szansę przystąpić do rekrutacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą – SPRAWDŹ i wybierz coś dla siebie!

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki! 🙂