Ruszyła rekrutacja uzupełniająca na rok akademicki 2020/2021

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli jeszcze zarejestrować się w systemie IRK, mamy dobrą wiadomość – w dn. 17.09.2020r. została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne, na wszystkie kierunki studiów z wyjątkiem towaroznawstwa. Rejestracja w systemie IRK (www.sirk.uniwersytetradom.pl) potrwa do 27 września 2020 r.  Szczegółowy harmonogram rekrutacji oraz wymogi dotyczące procesu rekrutacji dostępne są na stronie www.rekrutacja.uniwersytetradom.pl.

Zapoznaj się z naszą ofertą TUTAJ  i zapisz się już dziś!

Teczki z kompletem niezbędnych do przyjęcia na studia dokumentów należy składać w:

Centralnym Punkcie Informacji
Radom, ul. Malczewskiego 29, p. 4