Sformalizowana współpraca Wydziału Mechanicznego UTH Radom i I LO im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku Kamiennej

W dniu 3 listopada 2021 r.,
JM Rektor UTH Radom – prof. dr hab. Sławomir Bukowski oraz Dziekan Wydziału Mechanicznego dr hab. inż.  Andrzej Puchalski, prof. UTH Radom  podpisali umowę o współpracy z Dyrektor I LO im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku Kamiennej – Panią mgr Martyną Maćkowiak.

Sygnatariusze umowy zobowiązali się m.in. do podejmowania wspólnych działań w obszarze edukacji i promocji naszych instytucji. Uczniowie skarżyskiego liceum uzyskają dostęp do laboratoriów Wydziału Mechanicznego oraz będą mogli rozwijać swoje zainteresowania m.in. poprzez uczestnictwo w projektach realizowanych przez Studenckie Koło Naukowe „Turbodoładowani”.

Współpracę pomiędzy partnerami porozumienia koordynują dr hab. inż. Krzysztof Górski oraz mgr Małgorzata Stopa.