Spotkanie Władz UTH Rad z Ministrem Przemysławem Czarnkiem

We wtorek 02 marca br. w Ministerstwie Edukacji i Nauki w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu z ministrem Przemysławem Czarnkiem.  Delegacja UTH Rad wręczyła ministrowi medal 70-lecia uczelni.

W spotkaniu uczestniczyli: Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Sławomir Bukowski, Dziekan Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu dr hab. n. med. Leszek Markuszewski prof. UTH Rad, szef Rady Uczelni Sławomir Baćkowski oraz doradca społeczny rektora Andrzej Kwiecień. Złożona wizyta była okazją do kontynuacji listopadowych rozmów, podczas których minister zapoznał się z warunkami, w jakich prowadzone są prace naukowo – badawcze w uczelni oraz z planami dalszego rozwoju uniwersytetu.

Podczas spotkania ministrowi został podarowany ręcznie malowany obraz autorstwa dr hab. Łukasza Rudeckiego z Wydziału Sztuki Uniwersytetu.