Ubezpieczenia dla Studentów

W trosce o wspólne bezpieczeństwo Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu przy współpracy Brokera ubezpieczeniowego TCA Edyta Kotlimowska przygotował pakiet ubezpieczenia dla Studentów z możliwością samodzielnego zakupu poprzez stronę internetowa Brokera:

uth.tca-broker.pl

Pakiet zawiera ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w szerokim zakresie z szeregiem korzystnych świadczeń z włączeniem świadczeń po ekspozycji na WZW i HIV dla Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu oraz ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej z rozszerzeniem o odbywanie praktyk studenckich dla wszystkich wydziałów. Nie będzie zatem konieczności kupowania odrębnego ubezpieczenia przed rozpoczęciem praktyk.

Ubezpieczenie w obu zakresach działa na całym świecie, całodobowo. Jest też rozszerzone o wszelkie ryzyka uprawiania sportów, również wyczynowych i ryzyka zawodowe.