Uczelnia odznaczona medalem pamiątkowym „Pro Masovia”

Z dumą informujemy, że Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu został uhonorowany zaszczytnym medalem pamiątkowych „Pro Masovia”.

Medal “Pro Masovia” jest wyróżnieniem okolicznościowym nadawanym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego:

• osobom fizycznym,
                              • jednostkom samorządu terytorialnego,
                              • organizacjom pozarządowym,
                              • instytucjom państwowym oraz innym osobom prawnym i jednostkom organizacyjnym niemającym osobowości prawnej, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej lub realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Mazowieckiego wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza.

Medal, na ręce JM Rektora –  prof. dr hab. Sławomira Bukowskiego, przekazał Pan Rafał Rajkowski – Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, podczas uroczystego pierwszego w tej kadencji posiedzenia Senatu Uczelni.