Uniwersytet na XIII Targach Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

W dniach 22-24.09.2020 r. w Kielcach odbyły się XIII Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL.

Tak jak w poprzednich edycjach, swoją obecność w nich zaznaczył również Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Na wyeksponowanym stanowisku zwiedzający mogli zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną naszej Uczelni oraz osiągnięciami Wydziału Mechanicznego, w szczególności pracowni CNC.

Targi STOM-TOOL to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawcy z wielu krajów świata oferują zwiedzającym maszyny i urządzenia najwyższej klasy.

Uniwersytet w Radomiu już od pierwszej edycji obejmuje targi STOM honorowym patronatem. Przedstawiciele naszej Uczelni, w szczególności Wydziału Mechanicznego corocznie aktywnie uczestniczą w wydarzeniu i w pracach Komisji Konkursowej.