Uroczyste otwarcie Sali Rozpraw na Wydziale Prawa i Administracji UTH Radom

W poniedziałek, 5 lipca br. o godz. 12.00 na Wydziale Prawa i Administracji miało miejsce uroczyste otwarcie Sali rozpraw.

Uroczystego otwarcia dokonali: JM Rektor UTH prof. dr hab. Sławomir Bukowski, Prorektor ds. dydaktycznych i studenckich dr. hab. Elżbieta Sałata, prof. UTH, Dziekan WPiA dr hab. Joanna Smarż, prof. UTH oraz Prodziekan WPiA dr Paweł Śwital. Pomieszczenie stanowi wierne odwzorowanie Sali rozpraw.

Od października br. studenci Wydziału Prawa i Administracji UTH Radom, korzystając z Sali rozpraw,  będą mogli zdobywać praktyczne umiejętności przygotowując się do pracy w zawodzie sędziego, prokuratora, radcy prawnego czy adwokata.

Sala rozpraw została wyposażona ze środków UE:  Projekt „Uniwersytet dzieciom”, WND-POWR.03.01.00-00-T205/18 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Działanie 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym.