Uroczystość Czepkowania Absolwentów Pielęgniarstwa

7 lipca 2021 roku na Auli Pracowni Diagnostyki Obrazowej Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu odbyła się uroczystość czepkowania absolwentów studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku pielęgniarstwo.

W uroczystości wzięły udział Władze Wydziału w osobie Dziekana dr hab. n. med. Leszka Markuszewskiego Prof. UTH, Prodziekan dr hab. inż. Emilii Klimaszewskiej Prof. UTH, Prodziekan dr n. o zdr. Justyny Natory oraz przedstawiciele Katedry Pielęgniarstwa: Kierownik Katedry dr n. o zdr. Rena Wójcik wraz z gronem Promotorów prac dyplomowych: dr n. o zdr. Dorotą Trybusińską, dr n. o zdr. Małgorzatą Chmielewską, mgr Anetą Musiał, mgr Anną Adam.

Czepki, będące symbolem wstąpienia do zawodu, otrzymało 29 absolwentów, w tym 25 pielęgniarek i 4 pielęgniarzy.

Więcej informacji o uroczystości: https://wnminoz.uniwersytetradom.pl/aktualnosci/uroczystosc-czepkowania-relacja-z-wydarzenia/