Uroczystość Inauguracji roku akademickiego 2020/2021 została odwołana.

Szanowni Państwo!

Z przykrością informujemy, że ze względu na znaczny wzrost zakażeń wirusem SARS-COV-2 w Radomiu i regionie, mając na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo pracowników i studentów Uczelni, uroczystość Inauguracji roku akademickiego 2020/2021, w planowanej hybrydowej i skróconej formie, została odwołana.

W związku z zaistniałą sytuacją nowy rok akademicki w Uniwersytecie JM Rektor – prof. Sławomir Bukowski – rozpocznie wygłaszając jedynie przemówienie inauguracyjne.

Po przemówieniu JM Rektora zapraszamy na  wykład inauguracyjny dra hab. inż. Tadeusza Szumiaty, prof. UTH Rad. nt. „Współczesna metrologia w nauce, przemyśle i ochronie środowiska”.

Przemówienie inauguracyjne JM Rektora oraz wykład inauguracyjny będą dostępne w dniu inauguracji, tj. 15 października 2020 r. o godz. 12.00 na stronie internetowej Uczelni www.uniwersytetradom.pl.

Serdecznie Państwa zapraszamy do wysłuchania przemówienia JM Rektora oraz wykładu inauguracyjnego.

Msza Święta w intencji wspólnoty akademickiej naszego Uniwersytetu odprawiona zostanie w dniu Inauguracji o godzinie 10.00 w Katedrze Radomskiej.

Jednocześnie informujemy, że dzień Inauguracji roku akademickiego 2020/2021 jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.