Konferencja “Uzależnienia problemem XXI wieku”

Studenckie Koło Naukowe „Medycyna Laboratoryjna” działające przy Wydziale Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu pod opieką dr n. med. Anny Szade-Klimasińskiej ma zaszczyt zaprosić na:

II KONFERENCJĘ
ZDROWIE W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

pt: “Uzależnienia problemem XXI wieku”

Konferencja odbędzie się w trybie online w dniu 15 maja 2021 r. (sobota) o godz. 10.00.

Agenda konferencji – POBIERZ [plik pdf]

Przebieg spotkania:

• Inauguracja: 10.00-10.30
  • Panel wykładowy: 10.30-13.00
  • Panel wystąpień studenckich: 13.30-15.30
  • Panel dyskusyjny: 15.30-17.00

Link do spotkania:  https://kacperj.clickmeeting.com/zdrowie-w-przestrzeni-publicznej