VI Rektorski Rajd Rowerowy

W niedzielę 12 września odbył się VI Rektorski Rajd Rowerowy. Po 10 latach od jego ostatniej edycji JM Rektor prof. dr. hab. Sławomir Bukowski, honorowy patron rajdu, reaktywował go. Grupa blisko 60 pracowników uczelni pokonała około 35 km przejeżdżając drogami podradomskich miejscowości z metą w Jedlni Letnisko. Wspaniała pogoda, piękne widoki i doskonała atmosfera towarzyszyły uczestnikom. Rajdowicze w firmowych koszulkach z logo Uniwersytetu tworzyli okazały peleton i w doskonałej formie dojechali do celu. Wszyscy deklarowali udział w przyszłorocznej edycji VII Rektorskiego Rajdu Rowerowego.