VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Gospodarka światowa – wyzwania XXI wieku”

W dniu 18 grudnia 2020 r. na Wydziale Ekonomii i Finansów odbędzie się kolejna już Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Gospodarka światowa – wyzwania XXI wieku. Organizatorami konferencją są Katedra Biznesu i Finansów Międzynarodowych oraz Katedra Finansów i Ubezpieczeń. Patrona honorowy nad konferencją objął J.M. Rektor UTH w Radomiu prof. Sławomir Bukowski, a sponsorem głównym  jest PZU S.A.

Konferencja odbędzie się w trybie zdalnym przez platformę MS Teams. Udział w konferencji jest bezpłatny. Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym wydarzeniu  może dołączyć do spotkania, link do zespołu znajduje się tutaj.

Konferencja rozpocznie się o godz. 10.00 i będzie podzielona na 5 sesji tematycznych. Szczegółowy program konferencji (do pobrania).

Liczymy na inspirujące wystąpienia i owocną dyskusję.

Z wyrazami szacunku
Przewodniczący Rady Naukowej: Prof. Sławomir I. Bukowski, Prof. Kazimierz Ortyński
Komitet Organizacyjny Konferencji