Warsztaty „Mini Textile”

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza na cykl warsztatów „Mini Textile”. Zajęcia będą okazją do spróbowania sił w projektowaniu i tworzeniu tkaniny artystycznej, czyli techniki pozwalającej na uzyskanie różnorodnych efektów plastycznych.

Spotkania będzie prowadziła profesor Hanna Wojdała-Markowska, dla której tkanina artystyczna jest najważniejszą formą ekspresji twórczej. Artystka związana jest  z Wydziałem Sztuki Naszego Uniwersytetu postrzega otaczający świat jako nieustające źródło inspiracji dla budowania nawarstwiających się, kolorowych struktur. Wytkane przez nią materie są oryginalną koncepcją sztuki rozpostartej między wrażliwością malarstwa a konkretem rzeźby.

Na zajęcia zapraszamy osoby dorosłe (od 16 roku życia).
Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 505 38 28 24
Wstęp 5 zł/osoba. Ilość miejsc ograniczona, rezerwacja obowiązkowa!

Na pierwsze zajęcia zapraszamy w sobotę, 1 lutego, o godzinie 12.00, do Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia, przy ul. Mikołaja Kopernika 1 w Radomiu. Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60.