Wizyta firmy Ziaja na WNMiNoZ

W dniu 8 grudnia 2021 r. w katedrze Kosmetologii Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu gościła firma Ziaja. Jest to firma z dobrze ugruntowaną pozycją zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Obecnie jej oferta obejmuje około 1200 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, w tym wegańskich oraz z wysoką zawartością składników pochodzenia naturalnego, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. Produkty firmy to następujące segmenty: kosmetyki Ziaja, dermokosmetyki Ziaja med, pielęgnacja profesjonalna Ziaja PRO oraz farmaceutyki. Ziaja jest liderem na polskim rynku kosmetycznym w zakresie pielęgnacji twarzy, ciała oraz higieny intymnej. Współpracuje także z krajami na całym świecie, a w samej Europie ma odbiorców w ponad 30 państwach.

Pierwsze z cyklu zaplanowanych warsztatów, w których uczestniczyły studentki drugiego roku kierunku kosmetologia obejmowały zajęcia dotyczące pielęgnacji twarzy z wykorzystaniem zabiegów rozjaśniających, z użyciem kompleksowych preparatów firmy Ziaja wzbogaconych o silny antyoksydant – witaminę C .