Wolontariat studentów kierunku Pielęgniarstwa

Miło nam poinformować, iż studenci III Roku kierunku Pielęgniarstwa WNMiNoZ pod opieką mgr Alicji Klimowicz w ramach Wolontariatu przygotowali własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne w postaci bombek, choinek, stroików i kart świątecznych. Zorganizowali także spotkanie Mikołajkowe z drobnymi upominkami przy kawie i herbacie. Umożliwiło to integrację środowiska studenckiego z Pensjonariuszami – Domu Pomocy Społecznej im. Kazimierza w Radomiu przy ul. Garbarskiej 35.