Writefull – dostęp testowy dla UTH Radom

Zapraszamy do testowania narzędzia do korekty tekstów naukowych Writefull. Test jest możliwy w terminie 1-30.04.2021

Writefull został specjalnie zaprojektowany dla pracowników naukowych i studentów wyższych uczelni do korekty tekstów naukowych w języku angielskim. Writefull różni się od innych podobnych narzędzi tym, że wykorzystuje modele językowe oparte na sztucznej inteligencji (AI) i nieustannie „uczy się” na podstawie tekstów milionów artykułów z naukowych czasopism. Writefull poprawia gramatykę, interpunkcję, ortografię i stylistykę, dodatkowo proponuje słownictwo charakterystyczne dla danej dyscypliny.

Więcej informacji na stronie Biblioteki Głównej: przejdź do wpisu