Wydłużenie terminu składania wniosków o stypendium dla przyszłych lekarzy

Szanowni studenci kierunku lekarskiego!

Województwo Mazowieckie wydłużyło termin składnia wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim w roku akademickim 2021/2022. Tym samym nabór wniosków trwać będzie do 19 września 2021 r.

Szczegółowe informacje dotyczące zmiany terminu składania wniosków znajdziecie Państwo w załączonym liście Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika – POBIERZ [plik pdf]

Informacje dotyczące realizowanego programu stypendialnego, w tym kryteria naboru oraz zasady składania wniosków i przyznawania stypendiów znajdują się na stronie internetowej Samorządu Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl w zakładce „Załatw sprawę” -> „Zdrowie i polityka społeczna” -> „Stypendia dla medyków”.

Zachęcamy do składania wniosków!