Wydział Sztuki ponownie w Galerii Rogatka

Z wielką radością informujemy, że nasz Uniwersytet stanie się ponownie gospodarzem Galerii Rogatka, mieszczącej się przy ul. Malczewskiego. Podobnie jak poprzednio, opiekę nad nią sprawował będzie Wydział Sztuki.

Galeria Rogatka, będąca wizytówką naszego miasta, stanie się otwartą codziennie i dla każdego Galerią Sztuki, w której swoje prace prezentować będą nie tylko pracownicy i studenci naszej Uczelni, ale także inni znamienici artyści.

Dziękujemy władzom Miasta – a w szczególności Panu Prezydentowi Radosławowi Witkowskiemu za zaufanie i przekazania nam tego ważnego dla miasta obiektu. Niech służy sztuce i kulturze Radomia.

Uroczyste otwarcie Galerii Rogatka odbędzie się wkrótce, o czym będziemy informować. Mamy nadzieję, że trwająca nadal pandemia nie pokrzyżuje naszych planów i będziemy mogli wszystkich zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie.