Wykłady i warsztaty na Wydziale Sztuki

Zapraszamy na wykład otwarty i warsztaty z cyklu: „Sztuka i wartości etyczne”,

organizowane w ramach  projektu pt.: ”Zintegrowany Program UTH Rad.” nr POWR.03.05.00-00-Z105/17

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zadanie 2 Włączanie wykładowców z zagranicy w prowadzenie programów kształcenia w UTH Rad.

Wykład odbędzie się z wykorzystaniem aplikacji MS TEAMS 19 maja 2021 r. o godz. 13.30.

prof. Eric Maeder,

Wykład poprowadzi prof. Eric Maeder, etyk, wykładowca Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Szwajcarii HES-SO (Genewa, Lozanna, Fryburg).

Profesor Eric Maeder zajmuje się szkoleniami i doradztwem dla osób lub organizacji w kwestiach etyki, deontologii, zarządzania, równości, polityki różnorodności i integracji, strategii zrównoważonego rozwoju lub przedsiębiorczości społecznej. Profesor Maeder jest również członkiem kilku komisji etycznych, projektów i jury: Swiss Ethics Prize, Career Women HES-SO, Academic Integrity Expert Unit HES-SO.