Wystawa prac nauczycieli akademickich Wydziału Sztuki

W czwartek, 14 października w Piwnicy PodCieniami  zostanie uroczyście otwarta wystawa przygotowana we współpracy Muzeum Rzemiosła w Krośnie z Wydziałem Sztuki UTH Rad. pod patronatem prof. dr hab. Sławomira Bukowskiego, JM Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, kuratorką wystawy jest dr hab. Hanna Wojdała-Markowska, prof. UTH Rad. Zobaczyć będzie można kilkadziesiąt prac dwudziestu czterech artystów – nauczycieli akademickich, reprezentujących różne dyscypliny sztuki jest ona powiązana z Jubileuszem 70 lat istnienia UTH Rad. , który przypadał w 2020 roku.

Wystawa „70×70²” zostanie uroczyście otwarta 14 października 2021 r. o godz. 18.00 i będzie czynna do 13 listopada.