#ZainwestujWSiebie – trwa nabór na bezpłatne szkolenia online dla studentów i absolwentów.

W ramach inicjatywy #ZainwestujWSiebie Santander Universidades oferuje 5 programów dla niemal 1,5 tysiąca studentów i młodych ludzi rozpoczynających karierę zawodową.

Jest to okazja na zdobycie cenionych na rynku kompetencji i certyfikatów.

Aplikacja na wszystkie programy odbywa się poprzez platformę Santander-grants.com.

W semestrze zimowym oferujemy:

• Akademię Santander Universidades: 200 studentów i absolwentów będzie miało możliwość wzięcia udziału w 9 spotkaniach online z najwyższą kadrą zarządzającą Santander Bank Polska. Uczestnicy będą mogli posłuchać wystąpień Prezesa Zarządu Michała Gajewskiego , Członków Zarządu, wysokiej rangi dyrektorów oraz Prezes Fundacji Santander Bank Polska Marzeny Atkielskiej. Inicjatywa ma na celu zainspirować młodych ludzi do dalszego rozwoju i wskazać możliwe ścieżki rozwoju, kluczowe kompetencje przyszłości oraz trendy z rynku finansowego.

Aplikuj do 30.10.2020

•  Ogólnopolską Sesję Kół Naukowych: 200 stypendiów dla studentów działających w Kołach Naukowych. Celem konferencji jest prezentacja wyników badań prowadzonych przez studentów działających w Studenckich Kołach Naukowych oraz wymiana poglądów i doświadczeń między studentami.

Aplikuj do 20.10.2020

•  Stypendia Santander Skills for Professional Development – ESADE: 400 stypendiów skierowanych studentów i młodych absolwentów z niewielkim doświadczeniem zawodowym. Celem programu jest rozwijanie kompetencji interpersonalnych, kreatywności, negocjacji, podejmowania decyzji.

Aplikuj do 12.11.2020

•  Stypendia Santander English for Professional Development – Upenn: 500 stypendiów dla studentów i absolwentów, których angielski nie jest językiem ojczystym, z maksymalnie 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Celem jest zwiększenia umiejętności językowych i wiedzy w zakresie rozwoju zawodowego na globalnym rynku pracy, wybraniaj ścieżki zawodowej i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Aplikuj do 16.12.2020

•  Stypendia Santander Women Emerging Leaders – LSE: 125 stypendiów dla kobiet z doświadczeniem zawodowym od 5 do 12 lat. Program ma na celu rozwinięcie umiejętności przywódczych i negocjacyjnych kobiet na obecnym etapie kariery zawodowej.

Aplikuj do 09.11.2020

Dodatkowe pytania od osób zainteresowanych prosimy o przekierowanie na adres santander.universidades@santander.pl.