Zapraszamy do lektury Kuriera Uniwersyteckiego

W imieniu JM Rektora i Kolegium Redakcyjnego „Kuriera Uniwersyteckiego” serdecznie zapraszamy do lektury periodyku, który będzie ukazywał się w wersjach: on-line i papierowej – przejdź do strony wydawnictwa.

Pierwszy numer czasopisma „Z Życia Politechniki” ukazał się w 2000 roku. Razem z Uczelnią zmieniła nazwę na „Z Życia Uniwersytetu”. Ogółem wydano 43 numery, z których ostatni opublikowano w 2013 roku.

Główną rolą czasopisma od początków jego powstania było dokumentowanie wydarzeń z życia uczelni. Jest on prezentacją dorobku, sylwetki ludzi, którzy przyczyniają się do wzrostu prestiżu UTH Radom na mapie edukacyjnej kraju.