Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego kierunku Analityka gospodarcza na Wydziale Ekonomii i Finansów

Kandydacie na studia!

Interesują Cię zawody związane z ekonomią, finansami i rachunkowością?

Chcesz poznać działania rynku i nabyć umiejętności jego badań i analizy?

Myślisz o pracy w banku, działach analiz w korporacjach o zasięgu krajowym i międzynarodowym, firmach konsultingowych i audytorskich?

Obejrzyj film kierunku analityka gospodarcza prowadzonego przez Wydział Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu i wybierz kierunek dla siebie!