Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego Wydziału Prawa i Administracji

Kandydacie na studia!

Chciałbyś studiować na UTH Rad. ale nie masz pewności, którą ścieżką podążyć? Stoisz przed wyborem kierunku studiów i nie wiesz, na co się zdecydować? A może nie jesteś pewien swojego wyboru?

Koło Naukowe Dziennikarzy UTH Rad postanowiło pomóc Ci odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, rozpoczynając cykl filmów z Władzami Wydziałów naszej Uczelni.

Poznaj Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu i wybierz swój wymarzony kierunek studiów.

Zapraszamy do obejrzenia!