Zapraszamy do udziału w projekcie “Aktywny Absolwent”

Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych kontynuuje nabór do drugiej edycji projektu “Aktywny Absolwent” współfinansowanym ze środków PFRON, dającym szansę osobą niewidomym i słabo widzącym na znalezienie zatrudnienia.

Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca w projekcie “Aktywny absolwent”!
Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem, który ukończył studia maksymalnie pięć lat temu, i szukasz pracy, ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy między innymi doradztwo zawodowe, coaching, szkolenia zawodowe dopasowywane indywidualnie do potrzeb i zainteresowań uczestnika, płatne staże. Zapewniamy indywidualne podejście.

W związku z obecną sytuacją, kursy i szkolenia odbywają w formie zdalnej. Jeżeli zależy Ci na rozwijaniu własnych kompetencji i umiejętności oraz chcesz być konkurencyjny na rynku pracy, zgłoś się do nas już teraz!

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 22 831 22 71
wew. 255 lub mailowo: aktywnyabsolwent@pzn.org.pl
Projekt skierowany jest do osób z orzeczoną niepełnosprawnością wzrokową w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym.