Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu

Biura Obsługi Studenta

Biuro Obsługi Studenta Nr 1

ul. Malczewskiego 29, 26-600 Radom
(budynek Wydziału Transportu, Elektrotechniki i Informatyki)

Kierownik BOS 1

mgr Iwona Majewska
i.majewska@uthrad.pl
tel. +48 48 361 7771

Pracownicy BOS 1

Anita Oleksiewicz (a.oleksiewicz@uthrad.pl)
Aleksandra Poręba (a.poreba@uthrad.pl)
Anna Wojas (a.wojas@uthrad.pl)

BOS 1
obsługuje studentów Wydziałów

Sztuki
Transportu, Elektrotechniki i Informatyki

Biuro Obsługi Studenta Nr 2

ul. Chrobrego 31, 26-600 Radom

Kierownik BOS 2

mgr inż. Maria Nowocień
maria.nowocien@uthrad.pl
tel. +48 48 361 7441

Pracownicy BOS 2

Izabela Dresler (izabela.dresler@uthrad.pl)
Małgorzata Grzeszczyk (m.grzeszczyk@uthrad.pl)
Małgorzata Marczewska (m.marczewska@uthrad.pl)
Jolanta Sikorska (j.sikorska@uthrad.pl)
Renata Sikorska (r.sikorska@uthrad.pl)
Maria Trawczyńska (maria.trawczynska@uthrad.pl)
Halina Ziomek (halina.ziomek@uthrad.pl)

BOS 2
obsługuje studentów Wydziałów

Ekonomii i Finansów
Filologiczno-Pedagogicznego
Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa
Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu
Prawa i Administracji

Godziny przyjęć studentów

poniedziałek nieczynne
wtorek 11.00-14.00
środa 11.00-14.00
czwartek 11.00-14.00
piątek 11.00-14.00
sobota (w terminach zjazdów) 9.00-13.00

Biuro Obsługi Studenta Nr 3

ul. Stasieckiego 54, 26-600 Radom

Kierownik BOS 3

mgr inż. Beata Przyłucka
beata.przylucka@uthrad.pl
tel. +48 48 361 7688

Pracownicy BOS 3

Jadwiga Telenga (jadwiga.telenga@uthrad.pl)
Dorota Majewska (d.majewska@uthrad.pl)

tel. +48 48 361 7660

BOS 3
obsługuje studentów Wydziału

Mechanicznego

Godziny przyjęć studentów

studia stacjonarne
poniedziałek 11.00-14.00
wtorek 11.00-14.00
środa 11.00-14.00
czwartek 11.00-14.00
piątek 11.00-14.00

studia niestacjonarne
sobota (w terminach zjazdów) 8.00-14.00

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close