Publikacja książki pod redakcją Sławomira Bukowskiego oraz Marzanny Lament

Z radością informujemy, że pod redakcją Pani Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów dr hab. Marzanny Lament oraz Prof. Sławomira Bukowskiego ukazała się publikacja książki Competitiveness and Economic Development in Europe. Prospects and Challanges  w jednym z najbardziej renomowanych światowych wydawnictw Taylor&Francis RoutledgePublikacja ta stanowi efekt wieloletnich interdyscyplinarnych badań naukowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym, które zostały zainicjowane przez wyżej wspomnianych profesorów UTH Rad.

W projekcie uczestniczyli naukowcy z Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Grecji, Turcji, Słowacji oraz Polski. Wśród autorów z Polski należy zauważyć udział naukowców z Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
Opublikowanie wyników badań w jednym z najbardziej renomowanych światowych wydawnictw Taylor&Francis Routledge jest wyrazem wysokiej oceny wyników badań prowadzonych na naszej Uczelni.

Książka otrzymała również wiele pozytywnych rekomendacji, które zostały opublikowane na stronie Wydawnictwa Routledge.

Serdecznie gratulujemy Pani dr hab. Marzannie Lament oraz Prof. Sławomirowi Bukowskiemu i życzymy dalszych sukcesów!

Z książką można się zapoznać pod adresemCompetitiveness and Economic Development in Europe: Prospects and Chal (routledge.com)