Publikacja Prof. dr hab. inż. Małgorzaty Kowalskiej w międzynarodowej encyklopedii

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z publikacją prof. dr hab. inż. Małgorzaty Kowalskiej, Kierownika Katedry Zarządzania i Jakości Produktu Wydziału Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa UTH Rad. umieszczonej
w międzynarodowej encyklopedii Bailey’s Industrial Oil and Fat Products, która stanowi światowe źródło odniesienia na temat chemii żywności i technologii przetwarzania olejów jadalnych i niejadalnych produktów ubocznych pochodzenia olejowego.

Encyklopedia składa się z siedmiu tomów tematycznych, zawierających opracowania ponad 100 uznanych na całym świecie ekspertów w swoich dziedzinach. Nowa siódma edycja została wyczerpująco zaktualizowana i rozszerzona, aby odzwierciedlić najnowsze osiągnięcia techniczne i trendy w branży.

Więcej informacji w opisie publikacji: Bailey’s Industrial Oil and Fat Products, 7 Volume Set, 7th Edition | Wiley