Dnia 01.06.2022 roku – w Pracowni diagnostyki obrazowej Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu, odbyło się spotkanie studentów fizjoterapii w ramach działalności Studenckiego Koła Naukowego Fizjoterapii. Dzięki uprzejmości firmy: Studio „PerfektFit”, odbyła się prelekcja z praktycznym pokazem treningu EMS (Funkcjonalnej Elektrostymulacji w kamizelkach). Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z fizjologicznymi podstawami EMS, oraz mieli możliwość skorzystania z tego innowacyjnego ogólnorozwojowego treningu pod nadzorem trenera; studenta IV roku fizjoterapii Mikołaja Gocóła (Przewodniczącego Studenckiego Koła Fizjoterapii), oraz mgr Zbigniewa Wojtunika pracownika Katedry Fizjoterapii.
RADOMSKI CZERWIEC 1976 „RADOM PAMIĘTAMY O HISTORII PATRZYMY W PRZYSZŁOŚĆ”
JM Rektor Uniwersytetu Radomskiego – prof. dr hab. Sławomir Bukowski