Ubezpieczenia dla studentów

Informujemy, że uruchomiona została sprzedaż pakietów ubezpieczeń: NNW i OC w życiu prywatnym z rozszerzeniem o praktyki studenckie, przygotowanych dla Studentów UTH Rad. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem platformy dostępnej pod adresem https://uth.tca-broker.pl/.

Zachęcamy do zakupu wybranego pakietu ubezpieczenia z uwzględnieniem kierunku studiów.

Pełen zakres ubezpieczenia  i warunki są dostępne na stronie https://uth.tca-broker.pl/

Zalety oferty:

• zakres ubezpieczenia został wynegocjowany specjalnie na potrzeby studentów UTH Rad. i dostosowany do potrzeb i specyfiki poszczególnych Wydziałów
  • ochrona działa 24 godziny na dobę i w każdym miejscu na Świecie
  • ochroną są objęte zdarzenia związane z uprawianiem sportów, również w klubach i zawodowo
  • bardzo istotne ryzyko w życiu każdego człowieka, a więc ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, pokrywa wszelkie szkody wyrządzone np. w związku z używaniem roweru miejskiego/hulajnogi, wynajmu mieszkania, szkody wyrządzone Uczelni, kolegom, współlokatorom i innym osobom trzecim np. podczas uprawiania sportów w tym sportów zimowych, ale przede wszystkim jest poszerzone o mały fragment życia zawodowego, a więc szkody wyrządzone podczas odbywania praktyk i staży, wolontariatu, udzielania pierwszej pomocy, itp. (takiego rozszerzenia nie znajdziecie Państwo w żadnym produkcie zakupionym indywidualnie na rynku).

Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji, szczególnie, że zakupu można dokonać zdalnie, operacja ta zajmuje zaledwie 2-3 minuty.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

TCA Edyta Kotlimowska Broker ubezpieczeniowy
mail biuro@tca-broker.pl
Telefon 48 363 36 96

Polisa 50 zł – POBIERZ

Polisa 63 zł – POBIERZ

Polisa 75 zł – POBIERZ

Polisa 101 zł – POBIERZ

Odpowiedzialność cywilna osób fizycznych w życiu prywatnym oraz nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych w ramach oferty EDU Plus – POBIERZ [plik pdf]

Ubezpieczenie EDU PLUS – POBIERZ [plik pdf]