W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, na wniosek Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Radomskiego, JM Rektor prof. dr hab. Sławomir Bukowski ogłasza czwartek 2 kwietnia od godz. 12.00 godziny rektorskie a piątek 3 kwietnia Dniem Rektorskim, wolnym od zajęć dydaktycznych.
Mamy nadzieję, że godziny wolne od zajęć dydaktycznych pozwolą naszym studentom na bezpieczne dotarcie do domów rodzinnych.
RADOMSKI CZERWIEC 1976 „RADOM PAMIĘTAMY O HISTORII PATRZYMY W PRZYSZŁOŚĆ”
JM Rektor Uniwersytetu Radomskiego – prof. dr hab. Sławomir Bukowski